מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  שיקום מבנים

  שיקום מבנים מסוכנים

  שיקום מבנים יכול להיות עסק מפרך ומורכב למדי. החל מהוצאת הרישויים הנחוצים להתחלת התהליך, דרך התכנונים וההוצאות הכוללות וכל הזמן הנדרש עד לסיום עבודות, כל אלו דברים שיכולים להרתיע דיירים רבים לפנות אל אנשי המקצוע הרלוונטיים. ואמנם הרבה פעמים המצב דורש זאת, הן בשל המצב הפגום של המבנה הדורש התערבות בהקדם המיידי והן מבחינת תשתיות ישנות הדורשות החלפה. בכל מקרה שאתם צריכים שיקום לבניין, חברת ארסקו – חברת תכנון, הנדסה ובניה המוציאה לפועל פרויקטים רבים של בנייה בכל הארץ, יכולה לעשות לכם את החיים קלים יותר ולבצע שיקום יסודי, חזק ומבוסס למבנה שלכם.

  מי צריך שיקום מבנים?

  בישראל, קיימים עשרות אם לא מאות אלפי בניינים ישנים שתוכננו ונבנו בשיטות בנייה ישנות ולא רלוונטיות, שלא עומדות בתקנים הבטיחותיים ועלולים חלילה לסכן את שוכניהם. משרדי הממשלה מתריעים לא פעם על סיכויים לרעידות אדמה רציניות בארץ ועל כך שבניינים רבים לא ערוכים לכך כנדרש. לכן, שיקום מבנים הינו דבר הכרחי וחיוני שיש לשקול אותו ברצינות.

  • שיקום תשתיות של מבנים – חיזוק עמודי התמיכה של בניינים, תיקון או החלפה של תשתיות שונות ברחבי הבניין, חיזוק השלד ועוד.
  • שיפור חזות חיצונית – עבודות חיפוי וטיוח קירות מבנים מבפנים ומבחוץ, טיפול בכל הנוגע לכניסה לבניין ובמבואה.
  • תיקון והחלפת רצפות – רצפות שבורות וסדוקות הינן מטרד לא קטן בבניינים ישנים, והם עלולים לסכן את ההליכה שם בבטיחות.

  שיקום מבנים – שיקום חווית המגורים שלכם

  אם גם לכם נמאס מבעיות מבניות שצצות אחת לכמה זמן בבניין ומעוניינים לשים לזה סוף מהשורש, חברת ארסקו היא החברה שלכם שתטפל בכל הבעיות. לחברה זו ידע וניסיון של עשרות שנים, והיא ניהלה וגמרה פרויקטים רבים ברחבי הארץ הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים שהיו מעוניינים בשיקום הבניין שלהם. החברה פעילה בכל רחבי הארץ ומעסיקה אנשי מקצוע בעלי תארים ותעודות מנוסים ומקצועיים. מחלקת הביצוע מנוהלת ע"י מנהלי עבודה ומהנדסים מוסמכים, כך שתהיו בטוחים שאתם מקבלים עבודה רצינית ובטיחות מובטחת. עם חברת ארסקו ייגמרו כל הסיוטים שלכם בכל הקשור לבעיות מבניות הדורשות שיפוץ, שיטופלו מהשורש ויימנעו לאלתר.

  שיקום מבנים ישנים

  בניין מגורים ישן ומוזנח אינו רק מהווה מכשול אסתטי עבור דיירי הבניין, לעיתים רבות מדובר גם פגיעה משמעותית באורח החיים של דיירי הבניין וכן אף סכנה בטיחותית. ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ, הינה חברה איכותית ומקצועית בכל הנוגע לשיקום מבני והרחבת מבני מגורים. יחד נדון בהרחבה על שיקום בנייני מגורים ישנים וחידושם, וכיצד הליך זה מתבצע.

  שיקום וחידוש מבנים – כל הפרטים

  שיקום מבנים זהו תהליך שיפוץ הכולל הנדסת יסודות, חיזוק תשתיות, שיפור ותיקון ליקויי מבנה, וכן חיפוי וחידוש המבנה מבחינה אסתטית. חשוב להגדיש ולציין כי על פי רוב חידוש ושיקום בניין מגורים ישן ומוזנח, מעלה את שווי וערך הדירות בו בין 15 אחוזים ל-20 אחוזים, ועל כן מדובר בהשקעה כלכלית משתלמת ביותר. במאמר זה, נענה על כל השאלות החשובות בנושא:

  • כיצד הליך זה מתבצע? – ראשית, יש לקבל את הסכמת של רוב דיירי הבניין (כ-75 אחוזים לפחות), ולאחר מכן על דיירי הבניין להגיש בקשת היתר עבור חידוש המבנה בצורה מסודרת מהרשות המקומית (תהליך זה עלול לקחת מספר חודשים עד קבלת ההיתר). רק לאחר קבלת ההיתר ניתן להתחיל ולבצע את פרויקט שיקום המבנה יחד עם חברה העוסקת בכך.
  • מה רצוי ומומלץ להוסיף בעת הליך שיקום המבנה? – במידה ובבניין המגורים הישן אין מרפסות או מעלית, רצוי ומומלץ להוסיפם. אלו יעלו באופן משמעותי את שווי הדירות בבניין המגורים, וכמובן ישפרו מאוד את אורח החיים של הדיירים בבניין המגורים.

  מחפשים חברת שיקום מבנים איכותית ומנוסה?

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ, הינה חברת הנדסה תכנון ובנייה, איכותית ומקצועית אשר עוסקת בתחום עוד משנת 1996. החברה מתמחה בשיפור והשבחת בניינים קיימים במקצוענות רבה. לפרטים ומידע נוסף התקשרו למספרנו המופיע באתר.

  שיקום מבנים

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט