מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  שיפוץ בתים

  לא מעט קורה שאנו שואלים את עצמנו אם גם אנחנו צריכים לבצע שיפוץ בתים בדירתנו. זוהי שאלה שעולה כל פעם שיש בעיה בקונסטלציה של הבית – קירות פגומים, גג נוזל, רצפה שבורה ועוד. כמובן שלא רק כשיש בעיה ופגם אנו רצים לאנשי המקצוע אלא גם כל פעם שאנו רוצים להוסיף ולשדרג על המבנה הקיים, כמו הוספת חדר חדש וכדומה. קיימים לא מעט מכשולים ומעצורים ממשפחות רבות להתחיל בתהליך של שיפוץ או הרחבה, כגון בירוקרטיות של היתרי בנייה ותקציב. חברת ארסקו, שהינה חברה להנדסה, תכנון ובניה המתמחה בשיפוצים ובהרחבות לבניינים יכולה לסייע לכם לצלוח את הבעיות ולהביא לתוצאות טובות בשיפוץ שתמיד רציתם.

  דוגמאות לשיפוץ בתים

  שיפוץ בתים הינו מושג רחב וכוללני מדי לכל תהליך של תיקון או הוספה בתוך או מחוץ למבנה המדובר. בכל סוג של שיפוץ נשאל את השאלות הנכונות והרלוונטיות מבחינת היעילות של העבודה המתבצעת. לדוגמה, בשיפוץ של גג נשאל את עצמנו ואת איש המקצוע אילו החומרים היעילים ביותר במניעה של נזילה, הצטברות נוזלים על הגג ונזקי שמש. כמובן שגם בפן הכלכלי נרצה להוציא כמה שפחות על החומרים ולקבל כמה שיותר מבחינת איכות העבודה.

  • שיפוץ של קירות וגגות – במיוחד לקראת החורף שמתרכזים נוזלים מגשמים ומלחות חיצונית, מומלץ לבצע עבודת שיפוץ של קירות באזורים רגישים.
  • שיפוץ רצפות – מעוניינים להחליף ריצוף למשהו בוהק ונחשק יותר? מרצפות שונות יכולות לשנות לחלוטין את פיזור האור והוספת התאורה בבית בשל השתקפות קרני האור והוספת ברק
  • חידוש מבנים ישנים – בנייני קומות רבים בישראל בנויים על פי תקנים ישנים מלפני שנים רבות, ולא כולם עומדים במבחן הזמן, הבלאי והשחיקה הנוצרים יכולים לסכן את הדיירים והסביבה. לפני שעוברים לשכור דירה בבניין כזה, ראוי להתייעץ עם המומחים של ארסקו לגבי הבטיחות שבשהייה שם.

  שיפוץ בתים – שיפוץ איכות החיים שלכם

  אם אתם מעוניינים לתקן או לחדש משהו בבית, ארסקו הנדסה תכנון ובנייה היא הכתובת שלכם. לחברה זו ידע וניסיון של מעל 20 שנה בכל הקשור לעבודות שיפוצים והרחבות בנייה, והם מלווים פרויקטים רבים בכל רחבי הארץ בהצלחה רבה. המהנדסים ילוו אתכם ויסיעו לכם בכל אחד משלבי התכנון החל מהוצאת האישורים הרלוונטיים ועד עבודות הגימור האחרונות, כך שתקבלו תוצאות מדהימות שלא תפסיקו להשוויץ בהם.

  שיפוץ בתים להעלאת ערך הנכס

  שיפוץ וחידוש הבית זוהי דרך נהדרת לשפר את איכות חייכם וכן לעלות את שווי וערך הנכס.  ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ, הינה חברה מקצועית ומנוסת ביותר בכל הנוגע לשיפוץ בתים, הרחבת מבנים, חידוש בנייני מגורים, ובנייה קלה. יחד נדון במאמר זה כיצד ניתן לחדש ולשנות את נראות חלל הבית באמצעות שיפוץ מהיר יחסית.

  שיפוץ בתים – שיפוץ וחידוש מבנה מגורים מעלה פלאים את שווי הנכס

  כאמור לעיל, שיפוץ מבנים מאפשר עלייה משמעותית של שווי הנכס, ועל כן ישנו היתרון כלכלי בולט בכל הנוגע לביצוע פרויקט מסוג זה.

  להלן, מספר דרכים לעלות באופן משמעותי את שווי הנכס וכן לשפר פלאים את נראות החלל באמצעות שיפוץ בסיסי:

  • שבירת קירות – שבירת קירות אשר אינם קירות תומכים, החוסמים את החלל ומפרידים בין חללים כמו קירות המפרידות בין חלל המטבח לחלל חדר המגורים וכדומה, תעניק מראה פתוח גדול ורחב יותר עבור חלל המגורים.
  • החלפת ריצוף – החלפת הריצוף וחידושו הינה דרך פשוטה לשנות לחדש ולעצב מחדש את חלל הבית, במיוחד כאשר מדובר בריצוף ישן במיוחד.
  • צביעה מחדש של כל קירות הבית – דרך נוספת לבצע חידוש ושינוי של חלל הבית היא באמצעות טיפול וחידוש הקירות. יש לכסות סדקים במידה וקיימים באמצעות שפכטל ולצבוע מחדש את קירות הבית.

  מחפשים אחר חברת שיפוץ בתים מקצועית ומנוסת?

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ, הינה חברה מקצועית ומנוסת ביותר בכל הנוגע לביצוע פרויקטים של הנדסה, שיפוץ בנייה והרחבת מבנים. החברה הינה חברה ותיקה הפועלת כ25 שנה ורשומה בפנקס הקבלנים. וכמובן כי החברה מבצעת בהצלחה פרויקטים רבים של שיפוץ בתים בצורה מקצועית ומנוסה. לפרטים ומידע נוסף צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר או מלאו את הטופס ליצירת הקשר באתר.

  שיפוץ וחידוש מבנים

  ההשקעה בחידוש ושיפוץ מבני מגורים ישנים אינה רק השקעה לצורך שיפור איכות החיים באמצעות שיפור סביבת המגורים, מדובר גם בהשקעה כלכלית משתלמת ביותר. על פי ההערכות שדרוג ושיפוץ חזית מבנה המגורים, ובניין המגורים, מעלה את ערך הדירות בין 15 אחוזים ל20 אחוזים. ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ, הינה חברת שיפוץ חידוש ובנייה מקצועית ומנוסה בתחומה. יחד נדון במאמר זה לעומק בכל הנוגע לשיפוץ וחידוש מבנים.

  שיפוץ וחידוש מבנים – השקעה כלכלית משתלמת

  מה זה "צו מבנה מסוכן"?

  לרוב ההחלטה על קיום שיפוץ ושדרוג עבור בנייני מגורים, הינה החלטה אשר מתקבלת ברוב קולות בהסכמתם של כל דיירי הבניין. אך ישנם מקרים בהם מותר להוציא לפועל שיפוץ ושדרוג עבור בנייני מגורים, כאשר בניין המגורים עלול להוות גורם מסכן חיים עבור דיירי הבניין ועוברי האורח בסביבת הבניין. במצב שכזה הרשות המקומית יכולה להוציא צו הנקרא "צו מבנה מסוכן" המחייב לתקן את הליקויים הקיימים במבנה, ובמידה וזאת לא תתבצע להטיל קנסות על דיירי הבניין.

  מה תפקידה של חברת שיפוץ וחידוש מבנים?

  תפקידה של חברת שיפוץ וחידוש מבנים כולל את ביצוע המשימות הבאות על מנת לחדש ולשפץ את בניין המגורים:

  • חידוש מעטפת באמצעות חיפוי קירות חיצוניים על פי הוראת המהנדס והסכמת הדיירים בבניין.
  • שיקום באמצעות מערכת טיח מתקדמות ובטונים.
  • חיזוק, שיקום ועיבויי עמודים, ולרבות עמודי תווך.
  • ביצוע איטום קירות וגגות למטרות של מניעת סדקים, חידוד המבנה, וביצוע בידוד טרמי.
  • חידוש והחלפת מעקות, סורגים וכדומה לפי הדרישה.

  חברת שיפוץ וחידוש מבנים מקצועית ואיכותית

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ, הינה חברת שיפוץ וחידוש מבנים איכותית ומנוסה, אשר מקיימת בהצלחה פרויקטים רבים של שיפוץ, חידוש, והרחבת בנייה, בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. לפרטים ומידע נוסף התקשרו למספרנו המופיע באתר, או מלאו את הטופס ליצירת קשר באתר.

  שיפוץ בתים

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות

  עוד בנושא

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט