מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  קבלן בניה

  צריכים למצוא קבלן בניה שיהיה גם אמין, גם מקצועי וגם עם ביקורות טובות? דרך ארסקו, חברה להנדסה, תכנון ובניה העוסקת בעבודות שיפוצים ובניה תוכלו למצוא אחד כזה! משפחות ישראליות רבות מוצאות את עצמן מתחבטות בשאלה איזה חברת בניה כדאי להזמין בשביל לבצע עבודות שונות בבית, כמו שיפוצים או הרחבות בניה. מהיום אפשר להפסיק להתלבט, חברה זו מבצעת שלל עבודות בניה כמו למשל עבודות על השלד, טיח לקירות, ריצוף, צביעה, שיקום נזקים, חיפויים ועוד.

  כיצד לבחור קבלן בניה טוב?

  • יש להגדיר את ההתמחות והצרכים למציאת קבלן בניה. לכל קבלן ידע, ניסיון ואופי עבודה או התמחות בתחום שונה. לפני שמתכננים את הצעד הראשון, יש להגדיר את דרישות התפקיד לעבודה הרלוונטית אצלכם בבית. האם הקבלן אמור להתמחות בשיפוצים או בהרחבות? האם הוא צריך לעבוד גם על התשתית או על הרכבים חיצוניים? מה סדר גודל ארגז הכלים הנחוץ, וכו'.
  • לוודא רישום בפנקס הקבלנים – לכל קבלן חובה שיהיה לו רישום בפנקס הקבלנים של ישראל. ניתן למצוא על כך מידע ב באתר משרד הבינוי והשיכון. שם ניתן למצוא קבלן על פי סיווג או אזור פעילות.
  • בנוסף לרישום הנ"ל, יש לראות שלקבלן המוצע לכם יש ביטוח מלא שמכסה אותו מכל הצדדים- ביטוח קבלנים, ביטוח אחריות מקצועית וביטוח צד ג'.
  • התרשמו מהקבלן – לאחר שאתם בוחרים כמה קבלנים פוטנציאלים, כדאי לשאול אותם לגבי פרויקטים שביצעו, וכמובן לשמוע על כמה שיותר חוות דעת חיוביות על דברים כמו איכות העבודה, עמידה בלוחות הזמנים וביעדים מצד לקוחות.
  • בצעו השוואה – גם אם הקבלן שמולכם טוב, אל תמהרו ללחוץ על ההדק. עשו השוואה בין שאר הקבלנים שחברת ארסקו מציעה לכם על פי אזור מגוריכם ובחרו באחד שהכי יתאים מכל הבחינות או לפחות רובן. כמובן אל תשכחו לדרוש הצעת מחיר הוגנת.

  קבלן בניה – הבית שלכם דורש את הטוב ביותר

  שיפוץ והרחבה של מבנה קיים הוא חלום אליו כמהים בעלי בתים רבים בישראל, אך הדרך אליו ארוכה ולפעמים מייגעת. אם בחרתם בחברת ארסקו תדעו שבחרתם בטוב ביותר. חברה זו תדאג למצוא עבורכם את קבלן הבניה שהכי יתאים לפרויקט שלכם. לחברה זה ידע וניסיון בשלל עבודות ופרויקטים בכל רחבי הארץ, והם יוודאו שאתם זוכים ליחס מועדף ולתוצאות מרשימות בסיום התהליך.

  קבלן בניה רשום

  בחירה של קבלן בניה רשום זו בחירה שיכולה להיות מושפעת מכמה גורמים, ויכולה להיות מתסכלת במיוחד אם לא עושים את זה כמו שצריך. קבלן בניה צריך להיות רשום בפנקס הקבלנים של ישראל, שיהיו לו את כל הרישיונות וההסמכה לעבוד בתחומים בהם הוא עוסק, להחזיק בכל הביטוחים הרלוונטיים וכמובן שתהיה עליו ביקורת טובה ושלל חוות דעת משבחות. חברת ארסקו, שהינה חברה להנדסה, תכנון ובניה מהמובחרות בארץ, תדע לסדר לכם קבלן בניה כזה. לחברה זו ידע וניסיון בכל הקשור לעבודות בניה ושיפוצים כמו גן עבודות שלד, טיח, ריצוף, צביעה, שיקום נזקים ועוד.

  איך בוחרים קבלן בניה רשום?

  • תחילה, מבצעים סקירה נרחבת באתרי האינטרנט כשהדגש על אתרים המעניקים חוות דעת לבעלי עסקים בתחומים שונים, כמו גם המלצות ממשפחה, חברים ומכרים.
  • אחרי שמוצאים כמה קבלנים כאלה, המועסקים על ידי חברת ארסקו, צריך לוודא שהם רשומים בפנקס קבלני הבניה של ישראל. עבור כל קבלן יש רישום עם מידע על סיווג עבודתו, ההתמקצעות שלו ומקומות בהם הוא עובד.
  • יש לשאול את עצמנו מה אנחנו מנסים להשיג בסוף הפרויקט. לכל סוג של שיפוץ או בניה יש את אנשי המקצוע הנכונים והרלוונטיים ביותר.
  • לשאול את קבלן בניה רשום בנוגע לרשימת הביטוחים שיש לו, למקרה חלילה של ביקורת או תאונת עבודה.
  • להתרשם מהקבלן ומהצוות המקצועי שעובד איתו. האם יש אינטראקציה חיובית ביניכם? ייתכן ותצטרכו לבלות זמן רב יחד, וכדאי מאוד שתהיה אווירה מכבדת ונעימה לכל אורך התקופה. בררו גם לגבי שעות העבודה הרצויות וצפי העמידה בלוחות הזמנים.

  קבלן בניה רשום – ביתכם הוא מבצרכם. הקבלן צריך לדעת זאת

  הבית שלכם דורש את הטוב ביותר. גם אם זה עולה קצת יותר, שווה להשקיע עבור משהו שחשוב לנו באמת, כל שכן כשמדובר בבית שאנחנו גרים בו. בין אם מדובר בשיפוץ מקומי ובין אם מדובר בעבודת בניה כללית רחבת היקף, צריך לבחור את האנשים הנכונים למלאכה. בחרו בחברת ארסקו, והם יעשו לכם את העבודה הטובה ביותר שתוכלו למצוא בשוק. הקבלנים של ארסקו הינם מומחים ומקצועיים שכבר ביצעו עבודות קבלנות רבות ומוצלחות עבור לקוחות רבים בכל רחבי הארץ.

  קבלן בנייה במרכז

  קבלן בנייה הינו גורם מקצועי ומרכזי ביותר אשר אחראי על ניהול פרויקטים בתחום הבנייה והשיפוץ. הקבלן אחראי על הספקת חומרי הבנייה, אספקת כוח העבודה למען קיום תהליך הבנייה, ביצוע בקרה שוטפת בכל הנוגע לאופן הבנייה והמנהלות הפרויקט, וכדומה. על כן בחירה שגויה בקבלן בנייה לא מקצועי ומנוסה, עלולה לגרום לעיקובים קשים במהלך פרויקט הבנייה ואף לליקויים בביצוע ובתוצאה הסופית. ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ, הינה חברה מקצועית ומנוסה בכל תחומי ההנדסה, הבנייה, וחידוש המבנים. יחד נדון במאמר כיצד יש לבחור בקבלן בנייה מקצועי ומנוסה.

  כיצד רצוי ומומלץ לבחור קבלן בנייה?

  כאמור לעיל קבלן בנייה הינו איש מפתח בכל הנוגע לביצוע פרויקט בנייה ושיפוץ. קבלן טוב ומקצועי יוביל להצלחת הפרויקט, ואילו זאת קבלן אשר אינו מקצועי מספיק עלול לגרום לליקויי בנייה ועבודה חמורים. להלן מדריך קצר אשר מסביר- כיצד רצוי ומומלץ לבחור קבלן בנייה מקצועי?

  • בדקו אחר רישום בפנקס הקבלנים – הדבר הראשון והחשוב מכל הוא לבדוק כי הקבלן או חברת הקבלנות, רשום  בפנקס הקבלנים. רישום זה הכולל מספר רישום, הינה הסמכתה כי מדובר בקבלן מקצועי ומוסמך המוכר על ידי משרד הבינוי והשיכון. חשוב לזכור כי קבלן אשר אינו רשום בפנקס הקבלנים אינו מוכר על ידי המדינה.
  • בדקו המלצות וחוות דעת – לאחר בדיקת הרישום בפנקס הקבלנים, רצוי ומומלץ לבדוק ולחפש חוות דעת אודות קבלן הבנייה. ניתן לבדוק את הביקורות בקלות באמצעות רשת האינטרנט.
  • בדקו אחר ניסיונו של הקבלן –  ככלל תמיד מומלץ ורצוי לשכור שירותים של בעל מקצוע מנוסה, במיוחד כשמדובר בתחום הבנייה. קבלן בעל ניסון רב יותר הינו קבלן מיומן ומקצועי אשר יודע לנהל פרויקטים ביעילות וכן להתמודד עם קשיים בצורה טובה יותר.

  קבלן בנייה מקצועי ומומלץ

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ, הינה חברה מקצועית ומנוסה בכל הנוגע בביצוע פרויקטים של שיפוץ, בנייה והרחבת מבנים. כמו כן החברה רשומה בפנקס הקבלנים- מס קבלן 19809. ופועלת משנת 1996.

  קבלן בניה

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות

  עוד בנושא

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט