מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  קבלן בניה קלה

  מציאת קבלן בניה קלה, שזה תחום הנחשב יחסית חדש בענף הבניה בישראל, אינה דבר קל כל כך. בארץ, ניתן למצוא שפע של חברות בניה בשיטה המסורתית והמקובלת מבטון ומחומרים כבדים אחרים, וגם שם קשה למצוא חברה טובה שתתן מענה בכל ההיבטים. חברת ארסקו הינה חברה מקצועית, מפורסמת ומהימנה המתמחה בעבודות שיפוצים ובניה גם קונבנציונאלית וגם קלה. נראה שבשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מתרגלים לסגנון בניה מתקדם זה, בשל ההבנה של היתרונות הרבים והירוקים הנלווים אליו.

  מה כוללת עבודה של קבלן בניה קלה?

  קבלן בניה קלה ידאג לאספקת חומרים וכלים הדרושים לביצוע עבודות בניה קלה. קיימים חומרים רבים הנחשבים לקלים, להם יתרונות גם מבחינת איכות העולים על בניה מבטון רגילה, וגם מבחינת מחיר. מבחינת חומרים שהקבלן והצוות שלו משתמשים בהם לצורך בניה קלה, ניתן לומר שהם לוקחים חלק בקונסטרוקציה, בלוחות הייעודיים ובחומרי הבידוד הטרמיים.

  • מבחינת הקונסטרוקציה – את הקונסטרוקציה נהוג לייצר או במפעל או באתר הבניה, וזאת בהתאם לחומר הרלוונטי בו משתמשים. קונסטרוקציה של פלדה דקת דופן או מוטות פלדה מייצרים כבר במפעל באמצעיים טכנולוגיים משוכללים ונחתכים על פי מידות רלוונטיות ובהתאם לדרישה בשטח. קונסטרוקציה מעץ לעומת זאת מורכבת באתר הבניה.
  • לוחות – לוחות הבניה הקלה הבסיסיים ביותר קלה הם פנלים מבודדים. לוחות אלו עשויים מחומרים קלים כמו אלומיניום הממולא בחומר בידוד. מה שקורה בדרך כלל זה הרכבת לוחות בצורה רב שכבתית על גבי קונסטרוקציה מפלדה עם לוחות גבס. מה שמשפיע על המחיר זה כמובן איכות החומרים, העובי של השכבות, עמידותם של חומרי הבידוד, דחיסותם ועוד פרמטרים אחרים.
  • היתרים ורישיונות – כמו בבניה קונבנציונלית רגילה, דרוש שלקבלן יהיה רישום בפנקס הקבלנים של ישראל, היתר לעבוד עם חומרים בבניה קלה, ביטוחים מלאים ומקיפים במקרה של נזק חלילה, וכמו כן היתרים לבניה עבור הלקוח.

  קבלן בניה קלה זה העתיד

  מעוניינים להוסיף קיר לבית? לבצע עבודות בניה רחבות היקף בנכס שלכם? אל תתפשרו על חברת בניה שלא מתמצאת בתחום. רק בחירה בחברה גדולה ומנוסה תבטיח לכם תוצאות טובות ומספקות. חברת ארסקו הינה חברת בניה ושיפוצים המתמחה בין היתר בסוגים שונים ומגוונים של בניה קלה לצד בניה בצורה הרגילה. לחברה זו ידע וניסיון עשירים המציבים אותה בראש סולם חברות הבניה המובחרות בישראל.

  קבלן בנייה קלה במרכז

  קבלן בנייה קלה הינו איש מקצוע אשר מוציא לפועל פרויקטים בתחום הבנייה הקלה. ארסקו חברה לבנייה והשקעות בעמ, הינה חברה איכותית ומקצועית מאין כמותה אשר מבצעת מגוון פרויקטים בתחום ההנדסה והשיפוץ, הרחבת מבנים ושיקום ומבנים, וכן מגוון פרויקטים בתחום הבנייה הקלה. יחד נדון במאמר זה מה היא למעשה בנייה קלה ומה תפקידו של קבלן הבנייה הקלה.

  מהי בנייה קלה ומה תפקידו של קבלן הבנייה הקלה?

  בנייה קלה או בשמה השני "בנייה טרמית", זוהי בנייה אשר מתבצעת באמצעות הרכבה וחיבור של תשתיות ורכיבי בניין המוכנים מבעוד מועד במפעל תעשייתי. שיטת בנייה מסוג זה נפוצה מאוד בארצות הברית, מדינות אירופה ואוסטרליה.

  יתרונות שיטת הבנייה הקלה

  • הבנייה הקלה מהירה יותר מבנייה רגילה – בשל העובדה שרכיבי הבניין מוכנים מבעוד מועד במפעליים תעשייתיים, לעומת העובדה שבבנייה רגילה יש לבנות את כל התשתיות והקירות במקום המבנה, מדובר בבנייה מהירה בהרבה מבנייה רגילה.
  • הבנייה הקלה זולה יותר מבנייה רגילה – בנייה רגילה עלולה להמשך פרק זמן ממושך ואך מספר שנים. כתוצאה מכך ישנם יותר שעות עבודה שיש לשלם עבור הפועלי הבנייה ואנשי המקצוע העוסקים בפרויקט. בנייה קלה מהירה בהרבה ובהתאמה גם זמני העבודה של העוסקים בפרויקט מתקצרים, על כן בנייה קלה הינה גם זולה יותר.
  • בנייה נקיה יותר – בנייה קלה היינה בנייה נקיה יותר מאשר בנייה רגילה הכוללת חיבור לבנים יציקת בטון וכדומה.
  • תפקידו של קבלן הבניה הקלה – תפקידו של קבלן הבנייה הקלה הינו להיות הגורם האחראי על כל מהלך ביצוע הפרויקט, הן מבחינת הספקת כוח העבודה, הספקת חומרי הבנייה הצמדות ללוח הזמנים וכדומה.

  מחפשים קבלן בנייה קלה מקצועי ומנוסה?

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ, הינה חברת הנדסה, בנייה ושיפוץ, מקצועית ומנוסת ביותר. אשר מוציאה לפועל מגוון רחב של פרויקטים בתחום הבנייה הקלה, והינה משמשת כחברת קבלנות בנייה קלה מקצועית ומנוסת.

  קבלן בניה קלה

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות

  עוד בנושא

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט