מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  הוצאת היתרים למרפסת שמש

  רבים מעוניינים להתקין מרפסת שמש בדירתם וזאת על מנת להגדיל את ערך הדירה ולשפר את איכות חייהם באמצעות הוספת שטח חיצוני עבור חלל הבית. ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ, הינה חברה מקצועית ומנוסת ביותר בתחום ההנדסה, בנייה והשיפוץ, אשר מבצעת בהצלחה מגוון רחב של פרויקטים מסוג זה. יחד נדון במאמר זה על שלבי הפעולה בהליך הוצאת ההיתר לבניית מרפסת השמש.

  הוצאת היתרים למרפסת שמש – כל השלבים ופרוט ההליך

  • איסוף אישורים וחתימות – ראשית, טרם תתחילו בתהליך הוצאת ההיתר, יש לוודא כי 75 אחוזים מדיירי הבניין מאשרים את תהליך הוספת המרפסת בבניין המגורים. ולאחר מכן יש לאסוף את חתימותיהם של הדיירים.
  • מציאת עורך דין בתחום ייצוג דיירים – לאחר וכי יש ברשותכם את הסכמתם של רוב דיירי הבניין (75 אחוזים לפחות), עליכם לפנות לעורך דין בתחום ייצוג דיירים. עורך הדין בתחום ייצוג דיירים בפרויקט הוספת מרפסת השמש ינסח בקשה להיתר בעבור הרשות המקומית באזור בניין המגורים.
  • הגשת היתר הבנייה למרפסת השמש – לאחר הגשת הבקשה להיתר בניית מרפסת, יש לחכות בערך כ בין 6 ל-9 חודשים עד כבלת ההיתר מהרשות המקומית, הליך זה עלול להמשך אף זמן ממושך יותר.

  מחפשים חברת הנדסה ובנייה מקצועית ומנוסה אשר בונה מרפסות שמש?

  אם הנכם מחפשים אחר חברת בנייה והנדסה מקצועית על מנת לבנות מרפסת שמש בדירתכם, כדאי שתכירו את ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ. ארסקו הינה חברה להנדסה, תכנון ובניה מקצועית ומנוסה ביותר, אשר נוסדה בשנת 1996, והינה  דור המשך לקבלני בניה מקצועיים ומנוסים. ארסקו רשומה בפנקס הקבלנים מס קבלן 19809. מבין מגוון שירותיה ארסקו בונה ומתקינה מרפסות שמש בצורה החזקה והאיכותית ביותר. לפרטים נוספים צרו קשר עם מספרנו המופיע באתר או מלאו את הטופס ליצירת הקשר באתר.

  הוצאת היתרים למרפסת שמש

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט