מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  בניית מרפסת תלויה

  בניית מרפסת תלויה בבניין משותף

  מי לא היה רוצה שבבניין שלו יבצעו בניית מרפסת תלויה? מדובר באחד הדברים הנחשקים ביותר עבור משפחות רבות בישראל, שבוחנות קניית דירה חדשה לרוב רק אם קיימת בה מרפסת שמש בגודל מסוים. מרפסת מוסיפה לאווירה בבית, לאיכות החיים ומוסיפה כמובן ערך רב לדירה. אמנם תהליך בניית המרפסת לא כל כך קצר, בלשון המעטה, ונדרשים היתרי בניה ואישורים על מנת להתחיל בכלל במלאכה שיכולה להיות יקרה למדי. עם חברת ארסקו, חברה להנדסה , תכנון ובניה המבצעת עבודות בניה והשבחה של בניינים קיימים, הדבר נעשה לאפשרי יותר מתמיד.

  בניית מרפסת תלויה – דברים שכדאי לשים אליהם לב

  בניית מרפסת תלויה בדירה בבניין שונה למדי מבניית מרפסת בבית קרקע, ולו מהעובדה שמרפסת שכזו תלויה באוויר ונתמכת עם עמודי תווך או אמצעים יעודים לתמיכה וביסוס. בעקבות כך, נחוץ לבחור בחברת בניה מקצועית ואמינה שתדע לבצע את המלאכה ביתר בטיחות ותעמוד בכל הסטנדרטים של איכות ובטיחות.

  • היתרי בנייה – כיוון שמוסיפים שטח לדירה קיימת, צריך היתרים מיוחדים לפתיחת מרפסת.
  • הסכמה מצד שאר דיירי הבניין – לפני שמתחילים בפרויקט התכנוני, חובה לוודא שיש הסכמה של רוב דיירים בבניין להוספת המרפסת, שזה אומר שבעים וחמישה אחוז.
  • לכלוך ואבק – כמו כל עבודות שיפוץ ביתיות מלכלכות, בנייה של מרפסת תלויה מלכלכת ביותר. לכן באחריות בעלי הדירה ועובדי הפרויקט לוודא שלא נגרם נזק לסביבה ולרשות הרבים כתוצאה מנפילת חומרים מקומה גבוהה, דבר המסכן ביותר את עוברי האורח ובייחוד באזורים כמו מרכז העיר.
  • אחריות – יש לוודא עם חברת הבנייה לגבי אחריות על המרפסת ותחזוקה במהלך השנים. יש לשים לב לתקינות ולעמידות שלה, עמידה בעומסים ולחצים לאורך זמן.

  בניית מרפסת תלויה – המרפסת שתמיד חלמתם עליה

  אם גם אתם רוצים לבנות מרפסת תלויה חדשה לבניין שלכם, אבל חוששים להתחיל, אתם לא לבד. התייעצו עם הקבלנים והמהנדסים של חברת ארסקו והם יסבירו לכם בצורה פשוטה אך מפורטת לגבי כל התהליכים והשלבים בביצוע, החל מקבלת הרישוי וההיתרים, דרך התכנון וההנדסה וכלה בעבודות הגימור האחרונות. חברת ארסקו כבר בצעה בהצלחה רבה פרויקטים רבים של בנייה ברחבי כל הארץ, והם ישמחו לבצע גם אצלכם את הפרויקט הבא.

  עוד בנושא

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט