מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  עלות בניית מרפסת בטון

  מי לא היה רוצה להוסיף לדירתו מרפסת חדשה? עלות בניית מרפסת בטון יכולה להרתיע לא מעט אנשים החושקים במרפסת שמש שם יוכלו לשבת ולהתאוורר מבלי לצאת מהבית. מרפסת יכולה להוסיף לערך הדירה וליוקרתה, בנוסף כמובן לשיפור באיכות החיים של הדיירים, אך כמובן זה גובה לא מעט כסף ומאמצים הנחוצים להוצאת הפרויקט מהתכנון אל הפועל. חברת ארסקו הינה חברה להנדסה, תכנון ובניה העוסקת בין היתר בהשבחת והוספה למבנים קיימים, וכבר בצעה פרויקטים רבים בהצלחה בכל רחבי הארץ.

  עלות בניית מרפסת בטון – מה קובע את גובה העלות?

  צריך לקחת בחשבון כל מיני פרמטרים המשפיעים על ההוצאה הצפויה עבור עלות בניית מרפסת בטון לבניין. כמובן בראש ובראשונה נדרש לדעת אם מבצעים פרויקט על דירה אחת בבניין מגורים או שכבר מבצעים על כל הבניין.

  • במקרה שקבלן בנייה מוסיף מרפסת לכל דירה בנפרד, המחיר הכולל יהיה נמוך פר מרפסת, בגלל הנחת קבוצה. כל שכן אם מדובר על פרויקט בניה חדש עליו מתבצעת קבוצת רכישה.
  • בטון אמנם חומר זול ונפוץ יחסית לעומת חומרי בנייה אחרים, ויש לו יתרונות משלו, אך כשמדובר בבניית מרפסת, יש יותר יתרונות לחומרים אחרים בשל כבדותו ומשקלו של הבטון.
  • לא תמיד ניתן להוסיף מרפסת בטון. אם תשתיות הבניין חלשות כגון בבניינים ישנים, או אם לא ניתן להוסיף עמודי תווך שיתמכו במרפסת, לא יהיה אפשרי להתחיל בפרויקט.
  • לעומת מרפסות העשויות חומרים אחרים, רוב רובה של עבודת הבנייה של מרפסת הבטון נעשית בשטח עצמו ולא במפעל, כמו מרפסת מפלדה. לכן, צריך להיות מוכנים לעבודת לכלוך ואבק גבוהה שתהיה באזור לזמן מה. יש לעדכן כמובן את כל דיירי הסביבה לגבי לוחות הזמנים והצפי לסיום העבודה אם קיים.

  עלות בניית מרפסת בטון – מרפסת לחיים טובים יותר

  אם גם אתם מעוניינים להוסיף לאיכות החיים שלכם ולהשתדרג עם מרפסת חזקה ומוצקה, ארסקו היא החברה הנכונה לבחירתכם. לארסקו לקוחות פרטיים ועסקיים להם בצעו בניית מרפסות מבטון ומחומרי בנייה אחרים לפי בקשה ורלוונטיות, והם בוצעו בהצלחה גדולה. צרו קשר עם החברה והתחילו בתהליך בירור רלוונטיות. המומחים יסייעו לכם ויידעו אתכם בכל שלב החל מהוצאת ההיתרים והתכנון ועד סיום הבנייה.

  מרפסות בטון

  בעלי דירות רבים אשר אין בדירתם מרפסת שמש מעוניינים להתקין מרפסת באמצעות חברת בנייה ושיפוץ, ובכך לשפר את איכות חייהם וכן לעלות את ערך דירתם. ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ, הינה חברה להנדסה, תכנון ובניה אשר נוסדה ב-1996 דור המשך לקבלני בניה, המתמחה בין היתר בהוספת מרפסות לדירות בבנייני מגורים. יחד נדון נעסוק במאמר זה אודות הוספת מפרסת מבטון לדירות בבנייני מגורים.

  מרפסות מבטון – ההבדל בין מרפסות פלדה למרפסות מבטון

  • מרפסות מפלדה – מרפסות מפלדה נקראות גם "מרפסות בנייה יבשה", מרפסות מסוג זה עשויות מקונסטרוקציית פלדה מוכנה אשר מותקנות על גבי בניין המגורים. לרוב מדובר בהליך מהיר ופשוט מהוספת מרפסות הבטון, ועל כן מחירו יותר משל מרפסות הבטון.
  • מרפסות מבטון – מרפסות בטון נקראות גם "מרפסות בנייה רטובה". בנייה מרפסת מסוג זה מורכבת יותר בשל חומר הגלם ממנו היא עשויה (בטון)  ועל כן לוקחת פרק זמן ממושך יותר. היתרון הבולט של מרפסת בטון על גבי מרפסת פלדה הוא עלות נמוכה יותר.

  חשוב לזכור כי – בין אם אנו מעוניינים לבנות מרפסת פלדה או מרפסת בטון, יש ראשית להחתים כ-75 אחוזים מכלל דיירי הבניין ולהגיש בקשה מיוחדת עבור היתר בניית מרפסת ברשות המקומית בה אתם מתגוררים. משך הזמן לקבלת ההיתר מן הרשות המקומית יכול להגיע לעד כ-9 חודשים ואפילו יותר.

  חברת בנייה, שיפוץ והרחבת מבנים מקצועית ומנוסה בתחומה

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ, הינה חברת הנדסה, שיפוץ, בנייה וחידוש מבנים, מקצועית ומנוסה ביותר. החברה מקיימת בהצלחה רבה פרויקטים שונים ומרובים בתחומי השיפוץ והרחבת הבנייה, ומבצעת בין היתר גם בניית מרפסות מפלדה ומבטון בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. לפרטים ומידע נוסף התקשרו למספרנו המופיע באתר, או מלאו את הטופס ליצירת קשר באתר.

  עלות בניית מרפסת בטון

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט