מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  מרפסת מפלדה

  חשבתם לעשות מרפסת מפלדה לדירה שלכם? הוספת מרפסת לבניין יכולה לשפר בכמה רמות את איכות החיים וכמובן את ערך הדירה, אך עולות לא מעט שאלות לפני שמתחילים להניח את היסודות, כמו למשל מאיזה חומר כדאי להכין אותה. אחת הבחירות הפופולריות ביותר היא מרפסת שהשלדה שלה עשויה מפלדה. לחומר הפלדה יתרונות רבים על פני חומר הבטון הכבד והמלכלך, מה שהופך אותו לבחירה האופטימלית ולפעמים גם היחידה בפרויקטים רבים. חברת ארסקו – הנדסה תכנון ובניה מבצעת בניה והתקנה של מרפסות מפלדה בכל רחבי הארץ.

  היתרונות של מרפסת מפלדה

  • החלקים השונים של מרפסת מפלדה נבנים ומרותכים כבר במפעל ומגיעים לאתר הבניה מוכנים להרכבה, מה שהופך את הפרויקט לזריז וקליל יותר. ייצור חלקי המרפסת בתנאי סביבה אופטימליים כמו במפעל הייעודי מבטיח רמת איכות גבוה תוך הקפדה על התו תקן המחמיר ביותר.
  • עבודת ההתקנה של חלקי המרפסת השונים הרבה יותר מהירה, נקיה ובטוחה לעומת בניה של מרפסת העשויה מיציקות בטון.
  • מטבעה, הפלדה קלה ובטיחותית הרבה יותר מהבטון. יציקות בטון כבדות לא מתאימות לכל פרויקט בניה. בניינים רבים ברחבי הארץ לא מסוגלים לשאת בעומס של משקל מרפסות הבטון, ולכן החלופה האופטימלית למקרים כאלה היא מרפסת העשויה פלדה קלה.
  • הוספת מרפסת בטון יכולה לקחת זמן רב, ולפעמים אפילו עד שנה של עבודה מרעישה ומלכלכת. לעומת זאת, התקנת מרפסת פלדה יכולה לקחת מספר חודשים, עד חצי שנה במקרה הגרוע.
  • איכות החומר היא זו שקובעת – מרפסת עם שלדת מתכת כמו פלדה הינן חזקות ויציבות בהרבה לעומת מרפסת בטון. אין צורך בעמודים תומכים או שינוי מבני דראסטי. בסוף היום אתם מקבלים מרפסת שהיא גם עדינה וגם חזקה בצורה מפליאה העומדת בעומסים גבוהים.

  מרפסת מפלדה – זה הדבר הבא בשוק

  אם גם אתם מעוניינים להוסיף לאיכות החיים שלכם, להכניס את הטבע והנוף לבית במרחק נגיעה, מרפסת תלויה העשויה פלדה היא הדבר הנכון בשבילכם. חברת ארסקו יזמות בניה ושיפוצים תצמיד לכם צוות מהנדסים, קבלן עבודה ואנשי מקצוע שירכיבו לכם את המרפסת שתמיד חלמתם עליה. תתכוננו לפתוח את היום עם כוס קפה בהשקפה אל הנוף המשקיף מביתכם.

  הוספת מרפסת פלדה

  חשבתם לבצע הוספת מרפסת פלדה לבית שלכם? פלדה זוהי מתכת חזקה אך קלה, בעלת שימושים רבים בתעשייה ובענף הבניה, והיא בעלת יתרונות מבניים ואסתטיים רבים על פני חומרי בניה אחרים. בניית מרפסת לבית נחשבת לחלום עבור ישראלים רבים המעוניינים לפתוח צוהר לנוף ולהתאוורר מבלי לצאת מהבית, והבחירה בחומר שנחשב גם איכותי וגם חזק הינה בחירה קשה, אך לאחר שרואים מה יש לפלדה להציע, הבחירה הופכת לקלה למדי. דרך חברת ארסקו – חברה להנדסה, תכנון ובניה מהמובילות בארץ בתחום הבניה, ניתן לבצע עבודות שיפוץ ובנייה של מרפסות מפלדה שתמיד רציתם.

  הוספת מרפסת פלדה – דברים שכדאי לדעת

  • לעומת מרפסת בטון, הוספת מרפסת קלה, שמלאכת היציקה וההרכבה נעשים באתר הבניה עצמו, הרי שאת חלקיה השונים של מרפסת הפלדה מכינים עוד במפעל ולאתר הבניה מובילים רק את החומרים המוגמרים להרכבה במקום. דבר זה יכול לחסוך הרבה רעש, לכלוך ותסכול מצד בעלי הבית ומצד הדיירים האחרים.
  • הכנת החלקים בפס הייצור שבמפעל החברה תבטיח רמת הכנה גבוהה ואיכותית עם תקן קפדני. רק במפעל אפשר לשמור על תנאים אופטימליים מבחינת סטריליזציה ונקיות החומר לפני שמעבירים אותו לשטח.
  • מלאכת ההרכבה במקום אינה מלכלכת לעומת בנייה מבטון או חומרים כבדים אחרים.
  • הפלדה היא חומר חזק העמיד בעומסים רבים, אך גם קליל באופן מפתיע. שילוב היתרונות של חוסן וקלילות הינו שילוב מנצח המעמידות אותה בעדיפות ראשונה עבור לקוחות רבים.
  • התהליך הכולל של מלאכת הוספת המרפסת מפלדה קצר ומהיר הרבה יותר מאשר הוספת מרפסת מבטון בפער ניכר של חודשים רבים.

  מרפסת מפלדה – גם איכות וגם נראות

  אי אפשר להתעלם מרמות הגימור המושלמות שיש לעבודות עם פלדה. ניתן לבצע מגוון רחב של סגנונות עיצוב למרפסת שלכם, בכל אופן שהפלדה תאפשר. חברת ארסקו הינה חברת בניה עם ידע וניסיון של מעל עשרים שנה, והיא הוציאה לפועל פרויקטים גדולים בהצלחה רבה, מה שמעניק לה שם כבוד ודומיננטיות בקרב חברות הבניה בישראל. מעוניינים גם אתם להוסיף מרפסת לבית? פנו אל חברת ארסקו, שיסדר לכם צוות מקצועי, מוסמך ומהימן שיתקין לכם את מרפסת הפלדה שתמיד חלמתם עליה.

  מרפסת תלויה מפלדה

  מרפסת תלויה מפלדה הינה מרפסת שהשלד שלה עשוי מתכת חזקה אך קלילה, והיא אינה דורשת עמודי תמיכה שייצבו אותה בקרקע. מרפסת זו נחשבת לבטוחה ואיכותית במיוחד, המוצאת מקום בדירות רבות ובפרויקטים של בניה חדשה בישראל. יזמים רבים בוחרים בחומר זה שיש לו את כל היתרונות של חוסן וחוזק לצד גמישות וקלילות. דרך חברת הבניה ארסקו, שהינה חברת יזמות ובניה העוסקת בשיפוצים והרחבות בניה רבות, ניתן להזמין פרויקט הוספת מרפסת תלויה לבית שלכם.

  מרפסת תלויה מפלדה – כל היתרונות בחומר אחד

  • כל אחד יודע שעבודות שיפוץ זה דבר מרעיש ומלכלך. כל שכן כשמדובר בעבודה גדולה ורחבת היקף כמו התקנת מרפסת חדשה. בשיטת העבודה הרגילה עם בטון, העבודה מרעישה ומלכלכת במיוחד. לעומת זאת, העבודה עם מרפסת תלויה מפלדה שקטה באופן יחסי ונקייה הרבה יותר.
  • לא בכל בניין ניתן להתקין מרפסת בטון. מדובר בחומר כבד ביותר שמפעיל לחצים אדירים על תשתיות התמיכה של הבניין. מה גם שבניינים רבים בישראל אינם עומדים בתקן של הוספת שיפוץ מבטון. לעומת זאת, קל הרבה יותר להוסיף תוספת בניה מפלדה, כדוגמת מרפסת.
  • את החלקים הבסיסיים של המרפסת מפלדה מכינים בפס הייצור של מפעל החברה, כך שעבודות הרעש והלכלוך נחסכות מבעלי הדירה. אל אתר הבנייה מובלים החלקים שם הם מורכבים.
  • באופן כללי, עבודה עם פלדה הינה קלה ומהירה הרבה יותר. פרויקט שהיה יכול לקחת בין עשרה חודשים לשנה עם בטון, עשוי לקחת חצי מזה ואף פחות בעבודה עם פלדה.
  • הפלדה היא חומר חזק ביותר שיכול לשאת בעומסים כבדים למדי שלא מביישים את מרצפות הבטון המוכרות והבטוחות. חברת ארסקו עובדת רק עם החומרים המקוריים והאיכותיים ביותר, מה שיבטיח לכם רמת ביטחון גבוהה לאורך זמן.

  בחירה במרפסת מפלדה – זה כבר לא תלוי!

  אם גם אתם רוצים להגשים חלום ולבנות מרפסת, אך קיימות אצלכם מגבלות על בנייה מבטון, פלדה היא הבחירה הנכונה והאופטימלית ביותר. חברת ארסקו הינה אחת מחברות הבניה והשיפוצים המוכרות והמפורסמות בארץ. חברה זו מעסיקה רשת של מהנדסים ואנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בעלי הסמכה ורישוי רלוונטיים. הצוות של חברת ארסקו תבטיח לכם עבודה חזקה, נקייה ומיטבית שתכניס את הטבע אל תוך הבית שלכם.

  מרפסות מפלדה

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ, הינה חברת בנייה ושיפוץ מבנים, מקצועית ומנוסה אשר מבצעת גם פרויקטים של הרחבת דירות בבנייני מגורים באמצעות הוספת מרפסות מפלדה. במאמר זה נדון לעומק בכל הנוגע להוספת מרפסות פלדה בבנייני מגורים.

  מרפסות מפלדה – כל מה שרציתם לדעת

  מה זה בעצם הוספת מרפסת מפלדה?- ישנם בנייני מגורים רבים אשר אין לדירות הבניין מרפסות. הדבר גם פוגע באורח חייהם של הדיירים שמא אין להם שטח חיצוני בביתם, וגם בערך בדירה שברשותם (לעומת זאת הוספת מרפסת מעלה באופן משמעותי את ערך הדירה). על כן רבים מבקשים להוסיף ולבנות מרפסות בדירותיהם. כיום, ניתן לבצע הליך הוספת מרפסות מבטון או מפלדה לבנייני מגורים, באמצעות חברת שיפוץ ובנייה המתמחה בכך.

  שאלות נפוצות ותשובות:

  כיצד מוציאים היתר להוספת מרפסת ומה משך זמן תהליך הוצאת ההיתר?

  ראשית, לפני שמבקשים היתר להוספת מרפסת יש לוודא כי ישנה הסכמה של 75% לפחות מכלל דירי הבניין. לאחר מכן, יש לפנות לרשות המקומית על מנת לקבל היתר בניית מרפסות מסוג זה. הליך קבלת ההיתר עשוי להמשך כ-6 עד 9 חודשים ואף יותר.

  כמה זמן אורך תהליך הביצוע עצמו?

  לאחר קבלת ההיתר הליך הביצוע עצמו עשוי להימשך כ-3 עד 6 חודשים.

  פנו אל חברת שיפוץ בנייה והרחבת מבנים  איכותית ומקצועית

  אם הנכם מעוניינים להגדיל את שטח ביתכם ולעלות את ערך הדירה שלכם באמצעות הוספת מרפסת, הכירו את ארסקו חברה לבנייה והשקעות בע"מ. ארסקו הינה חברה מקצועית ואיכותית אשר מתמחה בביצוע פעולות שיפוץ וחידוש מבנים, וכן הרחבת מבנים הכוללת הוספת מרפסות מפלדה ובטון בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. לפרטים ומידע נוסף התקשרו למספרנו המופיע באתר, או מלאו את הטופס ליצירת קשר באתר.

  מרפסת מפלדה

  ארסקו חברה לבנייה והשקעות

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט