מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  בניית מרפסת

  בניית מרפסת – מלאכה מורכבת

  בניית מרפסת לבניין הינה מלאכה מורכבת למדי. אחד הדברים הראשונים שמעניינים את הקונה הישראלי לפני שמבצע רכישת דירה חדשה או אפילו ישנה, זה האם קיימת מרפסת שמש בה יוכל לשהות עם הקפה והעיתון בבוקר או ברגעי הנחת בשבת. כאשר כבר בונים מרפסת חדשה יהיו מי שיניח דשא סינטטי או לחלופין חיפוי עץ דק המעניק אווירה יוקרתית. כך או כך, התהליך לבניית המרפסת דורש תשומת לב לא קטנה, בחירת אנשי המקצוע הנכונים וכמובן התמודדות מול בירוקרטיה ואישורים. חברת ארסקו הנה חברה להנדסה, תכנון ובניה מהמובילות בישראל, המבצעת עבודות בניה והשבחת מבנים כמו הוספת מרפסת.

  מה חשוב לדעת כאשר מתכננים בניית מרפסת ?

  בעוד שהבניינים הישנים ברחבי הארץ לא תמיד כוללים מרפסות שמש, וגם כשיש הן בדרך כלל קטנות למדי, בפרויקטים של בניה חדשים המתכננים והקבלנים מקפידים לכלול בכל דירה מרפסת גדולה ומרווחת שתפתה את הקונה הישראלי לרכוש. הטרנד של בניית מרפסת תלויה תופס תאוצה גם לבניינים יחסית ישנים, והתועלות הן רבות.

  • מרפסת מוסיפה לערך הדירה – שמאים רבים מעריכים שמרפסת לבניין מעלה את ערכה בלפחות 10% מהשווי הכולל.
  • מרפסת שמש מוסיפה לאיכות החיים. יציאה החוצה להתאווררות ולנפוש מבלי לצאת מהבית זהו חלום של ישראלים רבים. תחשבו על בוקר שבת או ישיבה בערב אחרי יום עבודה מפרך, במרפסת מאווררת ופתוחה עם בריזה נעימה שתנעים לכם את הערב.
  • בניית סוכה – עבור דתיים רבים, בניית סוכה במרפסת הינה פתרון מאוד נוח בעוד לא צריך לצאת מהבית או לרדת כמה קומות לקומת הקרקע.

  את מי לקחת לג'וב של בניית המרפסת?

  אם רוצים באמת להשקיע בבניין או בדירה שלכם ולבנות מרפסת שגם תהיה חזקה ויציבה וגם תהיה מסוגננת, יפה ומעוצבת היטב, הרי שבחירה בחברת הבניה ארסקו זה הדבר הנכון לעשות. עם ידע וניסיון של מעל 20 שנה, קבלני הביצוע והמהנדסים שלהם יוכלו לעשות לכם מרפסת כמו שתמיד חלמתם. חברה זו פועלת בכלל רחבי הארץ, וכבר בצעה פרויקטים של בניה רבים ומגוונים בהצלחה רבה. המומחים של ארסקו ישבו אתכם ויסבירו לכם את כל התהליך של הוצאת האישורים והטפסים הרלוונטיים לבניית המרפסת וילוו אתכם בכל שלב, החל מהתכנון ועד עבודות הגימור האחרונות.

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט