מילאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  בניית מרפסת

  בניית מרפסת – מלאכה מורכבת

  בניית מרפסת לבניין הינה מלאכה מורכבת למדי. אחד הדברים הראשונים שמעניינים את הקונה הישראלי לפני שמבצע רכישת דירה חדשה או אפילו ישנה, זה האם קיימת מרפסת שמש בה יוכל לשהות עם הקפה והעיתון בבוקר או ברגעי הנחת בשבת. כאשר כבר בונים מרפסת חדשה יהיו מי שיניח דשא סינטטי או לחלופין חיפוי עץ דק המעניק אווירה יוקרתית. כך או כך, התהליך לבניית המרפסת דורש תשומת לב לא קטנה, בחירת אנשי המקצוע הנכונים וכמובן התמודדות מול בירוקרטיה ואישורים. חברת ארסקו הנה חברה להנדסה, תכנון ובניה מהמובילות בישראל, המבצעת עבודות בניה והשבחת מבנים כמו הוספת מרפסת.

  מה חשוב לדעת כאשר מתכננים בניית מרפסת ?

  בעוד שהבניינים הישנים ברחבי הארץ לא תמיד כוללים מרפסות שמש, וגם כשיש הן בדרך כלל קטנות למדי, בפרויקטים של בניה חדשים המתכננים והקבלנים מקפידים לכלול בכל דירה מרפסת גדולה ומרווחת שתפתה את הקונה הישראלי לרכוש. הטרנד של בניית מרפסת תופץ תאוצה גם לבניינים יחסית ישנים, והתועלות הן רבות.

  • מרפסת מוסיפה לערך הדירה – שמאים רבים מעריכים שמרפסת לבניין מעלה את ערכה בלפחות 10% מהשווי הכולל.
  • מרפסת שמש מוסיפה לאיכות החיים. יציאה החוצה להתאווררות ולנפוש מבלי לצאת מהבית זהו חלום של ישראלים רבים. תחשבו על בוקר שבת או ישיבה בערב אחרי יום עבודה מפרך, במרפסת מאווררת ופתוחה עם בריזה נעימה שתנעים לכם את הערב.
  • בניית סוכה – עבור דתיים רבים, בניית סוכה במרפסת הינה פתרון מאוד נוח בעוד לא צריך לצאת מהבית או לרדת כמה קומות לקומת הקרקע.

  את מי לקחת לג'וב של בניית המרפסת?

  אם רוצים באמת להשקיע בבניין או בדירה שלכם ולבנות מרפסת שגם תהיה חזקה ויציבה וגם תהיה מסוגננת, יפה ומעוצבת היטב, הרי שבחירה בחברת הבניה ארסקו זה הדבר הנכון לעשות. עם ידע וניסיון של מעל 20 שנה, קבלני הביצוע והמהנדסים שלהם יוכלו לעשות לכם מרפסת כמו שתמיד חלמתם. חברה זו פועלת בכלל רחבי הארץ, וכבר בצעה פרויקטים של בניה רבים ומגוונים בהצלחה רבה. המומחים של ארסקו ישבו אתכם ויסבירו לכם את כל התהליך של הוצאת האישורים והטפסים הרלוונטיים לבניית המרפסת וילוו אתכם בכל שלב, החל מהתכנון ועד עבודות הגימור האחרונות.

  בניית מרפסת תלויה

  מי לא היה רוצה שבבניין שלו יבצעו בניית מרפסת תלויה? מדובר באחד הדברים הנחשקים ביותר עבור משפחות רבות בישראל, שבוחנות קניית דירה חדשה לרוב רק אם קיימת בה מרפסת שמש בגודל מסוים. מרפסת מוסיפה לאווירה בבית, לאיכות החיים ומוסיפה כמובן ערך רב לדירה. אמנם תהליך בניית המרפסת לא כל כך קצר, בלשון המעטה, ונדרשים היתרי בניה ואישורים על מנת להתחיל בכלל במלאכה שיכולה להיות יקרה למדי. עם חברת ארסקו, חברה להנדסה , תכנון ובניה המבצעת עבודות בניה והשבחה של בניינים קיימים, הדבר נעשה לאפשרי יותר מתמיד.

  בניית מרפסת תלויה – כמה דברים שכדאי לשים אליהם לב

  בניית מרפסת תלויה בדירה בבניין שונה למדי מבניית מרפסת בבית קרקע, ולו מהעובדה שמרפסת שכזו תלויה באוויר ונתמכת עם עמודי תווך או אמצעים יעודים לתמיכה וביסוס. בעקבות כך, נחוץ לבחור בחברת בניה מקצועית ואמינה שתדע לבצע את המלאכה ביתר בטיחות ותעמוד בכל הסטנדרטים של איכות ובטיחות.

  • היתרי בנייה – כיוון שמוסיפים שטח לדירה קיימת, צריך היתרים מיוחדים לפתיחת מרפסת.
  • הסכמה מצד שאר דיירי הבניין – לפני שמתחילים בפרויקט התכנוני, חובה לוודא שיש הסכמה של רוב דיירים בבניין להוספת המרפסת, שזה אומר שבעים וחמישה אחוז.
  • לכלוך ואבק – כמו כל עבודות שיפוץ ביתיות מלכלכות, בנייה של מרפסת תלויה מלכלכת ביותר. לכן באחריות בעלי הדירה ועובדי הפרויקט לוודא שלא נגרם נזק לסביבה ולרשות הרבים כתוצאה מנפילת חומרים מקומה גבוהה, דבר המסכן ביותר את עוברי האורח ובייחוד באזורים כמו מרכז העיר.
  • אחריות – יש לוודא עם חברת הבנייה לגבי אחריות על המרפסת ותחזוקה במהלך השנים. יש לשים לב לתקינות ולעמידות שלה, עמידה בעומסים ולחצים לאורך זמן.

  בניית מרפסת תלויה – עושים לכם את המרפסת שתמיד חלמתם עליה

  אם גם אתם רוצים לבנות מרפסת תלויה חדשה לבניין שלכם, אבל חוששים להתחיל, אתם לא לבד. התייעצו עם הקבלנים והמהנדסים של חברת ארסקו והם יסבירו לכם בצורה פשוטה אך מפורטת לגבי כל התהליכים והשלבים בביצוע, החל מקבלת הרישוי וההיתרים, דרך התכנון וההנדסה וכלה בעבודות הגימור האחרונות. חברת ארסקו כבר בצעה בהצלחה רבה פרויקטים רבים של בנייה ברחבי כל הארץ, והם ישמחו לבצע גם אצלכם את הפרויקט הבא.

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט